>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Qerret me pamje ballore nga deti

Ndodhet në vijë të parë , duke ofruar pamje ballore nga deti!

2+1

94m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Qerret, Kavajë. Ka sipërfaqe totale 94 m2 dhe tipologji 2+1+ballkon. Ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri me ashensor dhe shumë të mirëmbajtur. Gjithashtu apartamenti është në vijën e parë me detin dhe ofron pamje ballore nga deti. Investim ideal për jetesë , por dhe për ta shrytëzuar për biznes. Shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.