>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Qerret, Rezidenca “Diell”

2+1

104m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Rezidenca “Diell” në Qerret. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e katërt banim. Shitet i mobiluar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.