>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në resortin e Gjirit Bougainville, Sarandë

1+1

64m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrohet për shitje apartament 1+1 në qytetin e bukur të Sarandës në resortin e Gjirit Bougainville. Ky apartament ka një dhomë gjumi dhe ka të gjitha kushtet e nevojshme për një jetë normale dhe të qetë. Resorti ka një plazh privat përpara dhe një port të vogël jahtesh ku anije të vogla mund të ankorohen. Pallati është një ndërtim me cilësi të lartë. Apartamenti ndodhet ne katin e parë. Në këtë vendpushim, ju mund të shijoni hapësirat e tij të gjelbra të ofruara, të kaloni kohë në pishinën e tij ose të shijoni mjedise të tjera relaksuese që do të gjeni përreth. Resorti është i rrethuar dhe i mbrojtur nga kamerat e sigurisë dhe ofron parkim. Restorantet dhe baret ndodhen brenda vendpushimit, ka edhe dyqane dhe tregje aty pranë. Apartamenti është i mobiluar. Ka një sipërfaqe prej 64 m2. Ky apartament ka një pamje mahnitëse të detit dhe është shumë afër tij.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.