>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Tiranë tek River Residence

Një nga zonat më të mira në Tiranë !

2+1

130.5m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek River Residence, Tiranë. River Residence ndodhet pranë Ish Fushës së Aviacionit, Unazës së Madhe dhe 21 Dhjetorit.
I pozicionuar në zonën më të re urbane të Tiranës. Një nga 4 pikat kryesore të lidhjes së qytetit buzë bulevardit Migjeni, River Residence do të jetë një pikë e fortë reference për të gjithë zonën. Projekti ka dalje direkte në Unazën e Madhe ndërkohë që është i arritshëm në këmbë nga zona e 21 Dhjetorit.
Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe totale 130.5 m2, ku 115 m2 janë sipërfaqe e brendshme. Ndodhet në katin e 6, me ashensor. Gjithashtu bashkë me apartamentin përfshihet dhe garazhi.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.