>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Vlorë

Vendodhja e apartamentit ofron të gjitha facilitetet e duhura për një jetesë komode !

None

85.41m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në Vlorë .
Ka një sipërfaqe totale prej 85.41 m2 , ku 70.2 m2 janë sipërfaqe e brendshme e apartamentit , 7.5 m2 janë ballkon
dhe 7.71 m2 janë sipërfaqe e përbashkët .

Ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri me ashensor .

Ka dokumentacion të rregullt hipotekor .

Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.