>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Vollga, Durrës

Ndër zonat më të mira në Durrës!

3+2

171m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Vollga, Durrës. Ka sipërfaqe totale 171 m2 dhe organizohet në 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, dy tualete dhe dy ballkone të mëdha . Gjithashtu përfshin dhe garazhin 22m2. Ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri, me ashensor dhe shumë të mirëmbajtur. Shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.