Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në zonën e plazhit tek Rrota e Kuqe, Durrës

2+1

100m²

Në shitje

Përshkrimi

Me sipërfaqe 100m2, dhe tipologji 2+1+2 ballkone, apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Pallati ndodhet në një zonë mjaft të mirë dhe të kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.