>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Okazion – te Rr. “Mine Peza”

2+1

126.4m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrohet për shitje apartament me tipologji 2+1+2 tualete.Ka sipërfaqe totale 126.4 m2 dhe sip. të brendshme 104.7 m2. Ndodhet në katin e 4. Apartamenti është në një godinë multifunksionale me 13 kate+ 3 kate parkim nëntokë. Kufizimet e sheshit të ndërtimit janë: Në pjesën veri-lindore me rrugën “Mine Peza” dhe në pjesën veri-perëndimore me rrugën sekondare që futet në brendësi të lagjes, kurse në pjesën jug-perëndimore dhe në atë jug lindore parashikohen pasazhe pedonale dhe hapësira të sistemuara e të gjelbëruara. Shitet me 1300 Euro/m2 , cmim okazion.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.