>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Orikum, Vlorë

2+1

84.8m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe të brendshme 72.8 m2 dhe sip. e përbashkët 12 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 3, me një super pamje. Eshtë i mobiluar totalisht në mënyrë bashkëkohore. Është pas restorant Pulëbardhës/Bojos nga ana e detit, ngjitur me Marinën e Orikumit.
Shitet 85.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.