>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek, Lagjia 13, Korçë

2+1

120m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Korçë, Rruga “Partizani” lagjia 13. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është i organizuar në: sallon + kuzhinë e veçuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ka sipërfaqe 120 m2, ndodhet në katin e dytë banim. Shitet ose jepet me qera i pa mobiluar. Pallati është ndërtim i ri. Cmimi i shitjes: 7 000 000 lek.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.