>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Plazh, Durrës

1+1

65m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament pranë me Hotel Royal, në Plazh. Apartamenti posedon sipërfaqe prej 65m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje+gatimi dhe tualet. Ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të mirëmbajtur. Apartamenti jepet për shitje i mobiluar. Ndodhet 1 minut larg nga deti.
Cmimi i shitjes 48000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.