>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Pogradec, pranë liqenit

1+1

76m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me pamje nga liqeni Pogradecit. Apartamenti ka sipërfaqe 76 m2 dhe tipologji 1+1. Apartamenti është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Salloni dhe ballkoni kanë pamje nga liqeni. Ndodhet në katin e shtatë, pallat pa ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar me cmim 40.000 dollarë, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.