>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë Bulevardit Gjergj Kastrioti, Korçë

2+1

114m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 18 Korçë, pranë Bulevardit Gjergj Kastrioti. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 114 m2. Ndodhet në katin e tretë në një vilë tre katëshe me punime shumë cilësore. Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.