Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë Concord Center Tiranë

2+1

78m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Tiranë afër Concord Center. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 78 m2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e shtatë banim, me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.