>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë Ish Rajonit të Policisë, Durrës

2+1

115m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Me sipërfaqe 115m2 dhe tipologji 2+1. Ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti jepet i mobiluar në mënyre bashkëkohore.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.