>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë liqenit, Pogradec

2+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Pogradec, afër liqenit. Apartamenti ka sipërfaqe 75 m2 dhe tipologji 2+1. Apartamenti është i pa mobiluar dhe ndodhet në katin e katërt banim. Është i investuar dhe gati për banim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.