>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë liqenit, Pogradec

2+1

110m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament pranë liqenit, Pogradec. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe prej 110 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e shtatë banim me ashensor. Shitet i mobiluar, ka arredim bashkëkohor. Cmimi 10,300,000 lek.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.