>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë Liqenit të Thatë, Tiranë

3+1

161.5m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje pranë Liqenit të Thatë, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 161.5m2 ku sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 140.4m2 dhe tipologji 3+1+2. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti jepet bosh. Zona i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ka post parkimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.