>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë qendrës, Korçë

1+1

52m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 9, Korçë pranë qendrës. Apartamenti ka sipërfaqe 52 m2 dhe ka tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e 5 banim, pallat ekzistues. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar. Ka kondicioner dhe panel diellor. Ka vendndodhje shumë të mirë afër qendrës së qytetit. Zona ofron të gjitha facilitetet dhe shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 4,200,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.