>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek ish-Sanatoriumi Korçë

1+1

65m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament pranë Sanatoriumit Korçë. Vend ideal për të banuar pasi ndodhet mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Apartamenti ka sipërfaqe 65 m2 dhe tipologji 1+1. Ndodhet në katin e dytë banim, në një ndërtesë tre katëshe, ndërtim i ri. Apartamenti ka edhe ballkon, është shumë mirë i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.