>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë Shkollës së Gjuhëve të Huaja, Korçë

1+1

64m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 15, pranë Shkollës së Gjuhëve të Huaja, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 64 m2 dhe tipologji 1+1. Ndodhet në katin e gjashtë, në një pallat ekzistues. Ka nevojë për disa rregullime. Zona është e qetë dhe ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.