>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – pranë Teg, Tiranë

2+1

132m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shesim apartament në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, pranë Teg. Apartamenti ka sipërfaqe totale 132 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 119 m2,ndodhet në katin e dytë banim.
Apartamenti organizohet në:ambjentin e ndenjes dhe kuzhina me ndricim të plotë dhe dalje në ballkon, 2 dhoma gjumi ku njëra ka dhe dhomë garderobë, dy tualete dhe dy ballkone. Cmimi i shitje 1400 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.