>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë terminalit, Korçë

2+1

115m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament pranë terminalit, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 115 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin e dytë banim, në një pallat të ri me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 7,200,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.