>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Qendër Korçë

Në qendër të qytetit!

3+1

94m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Korçë. Ndodhet në qendër të qytetit, në një nga zonat më të preferuara, me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme pranë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94 m2, me tipologji 3+1. Eshtë i organizuar në: 3 dhoma, 1 sallon, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e tretë banim, i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.