>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Qendër, Tiranë

2+1

90m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Piazza Bar, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 90m2 dhe ka tipologji 2+1. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 5 të një pallati të vitit 2001. Zona është mjaft e kërkuar dhe i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.