>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Qerret

2+1

95000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Qerret, pranë Hotel Brilant. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2 dhe tipologji 2+1. Ndodhet në katin e tretë banim, me ashensor. Pallati është ndërtim i ri dhe ka punime shumë cilësore. Apartamenti është i pamobiluar, cka të jep mundësinë e mobilimit dhe organizimit të hapësirës sipas dëshirës.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.