>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Rezidenca “Kodra e Diellit”

2+1

150m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Rezidenca “Kodra e Diellit” ofron një shumëllojshmëri tipologjish banese, duke filluar nga apartamente me hyrje individuale, ato panoramike ashtu si dhe vileta dhe vila. Kjo e bën komunitetin e Rezidencës “Kodra e Diellit” një nga më të larmishmit në kryeqytet.
Super apartament në shitje me sipërfaqe të përgjithshme 115 m2 dhe sipërfaqe verande 35.65 m2. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka tipologji 2+1.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.