>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Rruga “3 Dëshmorët”, Tiranë

2+1

103m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje apartament në zonën e Yzberishtit. Apartamenti ka sipërfaqe totale 102.9m2 nga të cilat sipërfaqja e brendshme është 88.3m2 dhe sipërfaqja e përbashkët 14.6m2. Ka tipologji 2+1+2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 teknik të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.