>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Rruga e Kolonjës, Korçë

1+1

67m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Korçë, Rruga e Kolonjës, Pallati i Xhengove. Ka një sipërfaqe prej 67 m2, i organizuar në dhomë gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Apartamenti pëveçse për banim, mund të shërbejë edhe si ambient biznesi pasi ka fasadë xhami dhe ndodhet në katin e dytë. Cmimi 4500000 lek të reja.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.