>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Rruga Faik Konica, Tiranë

2+1

140m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament pranë Lion Park. Apartamenti ka sipërfaqe brutto 140m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka orientim Jug-Perëndim. Ndodhet në katin e 3 banim të një godine me ashensor. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e preferuar për banim.
Cmimi i shitjes 235000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.