>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Rruga Hasan Kushta, Vlorë

3+1

112m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje apartament në një ndër zonat më të preferuar dhe frekuentuar të qytetit tek Rruga Hasan Kushta. Apartamenti ka sipërfaqe 112m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin 3 të një godine me ashensor. Jepet për shitje pjesërisht e mobiluar.
Cmimi i shitjes 73000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.