>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Rruga Karl Gega

2+1

146m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje me tipologji 2+1 tek Bulevardi i Ri, Rruga Karl Gega, Tiranë.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale 146 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 124 m2.Ka mundësi që të bëhet dhe 3+1. Ka një planimetri të rregullt, dy ballkone, ashensor dhe ndodhet në katin e shtatë.Ka pamje të plotë nga Bulevardi dhe është e ndricuar totalisht. Ka mundësi parkimi. Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme per një jetesë komode. Me Bulevardin e Ri zona ka marrë një zhvillim të vrullshëm dhe ofron premisa për investime të ndryshme, pasi dhe kërkesa për blerje apo qera është e vazhdueshme në atë zonë. Cmimi 1100 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.