>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Rruga “Muhamet Fortuzi”, Tiranë

1+1

64m²

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Rruga e Barrikadave, në një ndër zonat më të kërkuara të qytetit. Apartamenti ka sipërfaqe totale 64.3m2 nga të cilat sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 56.5m2 dhe sipërfaqja e përbashket është 7.8m2, ka tipologji 1+1. Ndodhet në katin e 7 të një godine në përfundim e sipër me ashensor. Apartamenti posedon hipotekë.
Cmimi i shitjes 1650 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.