>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Rruga “Teli Samsuri”, Korçë

3+1

170m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament, Rruga “Teli Samsuri”, Korçë në unazë. Apartamenti ka sipërfaqe 170 m2 dhe tipologji 3+1. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile 3 katëshe. Është i mobiluar shumë mirë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.