>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Rruga Transballkanike, Vlorë

2+1

92m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje apartament në një ndër zonat më të kërkuara të qytetit, tek Rruga Transballkanike. Apartamenti posedon sipërfaqe 92m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine 3-katëshe të sapo përfunduar. Ka mundësinë të rregullohet dhe mobilohet sipas dëshirës së klientit pasi akoma nuk janë vendosur pllakat dhe hidrosanitaret.
Cmimi i shitjes 400 Euro/m2.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.