Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje- Serenity Residence, Korçë

Zonë e qetë, e preferuar!

2+1

113m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në një nga komplekset më të bukura të qytetit të Korçës, Serenity Residence. Serenity Residence është një kompleks banimi dhe shërbimi i përbërë nga 2 godina rezidenciale dhe 1 godinë 4 katëshe ‘’Serenity Hotel’’! Serenity Residence ka marrë këtë emërtim sepse transmeton vlerat e Korçës duke patur një qasje elegante në dizajn, prezantim dhe trasmetim vlere. Ka një pozicion perfekt mes Pedonales së Korçës, Parkut dhe Katedrales Orthodokse. Kompleksi ka mundësi aksesimi nga të dyja akset rrugore!

Shitet apartament me tipologji 2+1, i organizuar në: 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka sipërfaqe 113 m2 dhe ndodhet në katin e katërt banim me ashensor. Apartamenti ka punime cilësore, dritë natyrale dhe aksesorë In Caso.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.