>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Sheshi i Flamurit, Vlorë

2+1

132m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me vendndodhje tek Sheshi i Flamurit, Vlorë.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një godinë banimi dhe shërbimesh 3-8-10-11 kate me një kat nëntokë. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 dhe ballkon. Sipërfaqja totale e apartamentit është 132.56m2, me sipërfaqe të brendshme 112.75m2, sipërfaqe të përbashkët 13.60m2 dhe ballkoni ka siperfaqe 6.21 m2.
Zona është mjaft e kërkuar gjatë cdo periudhe të vitit sidomos gjatë sezonit turistik.
Cmimet variojnë nga 1100-1200 m2 në varësi të pamjes nga sheshi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.