>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Shkëmbi i Kavajës

1+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në një ndër zonat më të preferuara gjatë sezonit veror. Apartamenti për momentin është i ndarë në garsoniere me sipërfaqe 35m2 dhe në një apartament 1+1 me sipërfaqe 40m2. Apartamenti dhe garsonieria ndodhen në katin e 2 banim. Ka mundësi bashkimi për tu bërë apartament me tipologji 2+1+2.
Cmimi i shitjes 76000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.