>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Shkëmbi i Kavajës

2+1

124m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Super apartament në shitje me tipologji 2+1+ballkon tek Shkëmbi i Kavajës.
Apartamenti ka sipërfaqe 124 m2, ndodhet në katin e 14 të një pallati me ashensor me punime cilësore. Ka pamje nga deti dhe ndodhet vijë e parë. Apartamenti shitet i mobiluar me kushte bashkëkohore,mobilim modern, i investuar në detaje, hapësira të bollshme.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.