Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Shkëmbi i Kavajës

1+1

44m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Shkëmbi i Kavajës , Durrës.
Ndodhet në një nga zonat më të rëndësishme dhe të kërkuara të plazhit. Prane hotel “Majestic”, në anën lindore të vijës detare, në brezin e dytë të ndërtimeve, në lagjen “Plazhi 13”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 42.5 m2 +sip.e përbashkët 2 m2 dhe organizohet në 1 dhomë gjumi+ kuzhinë +1 tualet.Eshtë totalisht i investuar së fundmi dhe i mobiluar këndshëm. Në pjesën e jashtme është e rrethuar nga një oborr i gjelbëruar dhe i mirëmbajtur.
Godina, në të cilën ndodhet apartamenti, është e mirëmbajtur, ndërsa ambienti përreth pallatit është i sistemuar si dhe i aksesueshëm me rrugë të asfaltuar.
Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.