>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Stacioni i Trenit, Tiranë

2+1

90m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje apartament tek Rruga “Karl Gega”, Tiranë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 90m2 dhe tipologji 2+1+2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 5 të një godine të re me ashensor. Jepet për shitje bosh. Zona në të cilën ndodhet i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme.
Cmimi i shitjes 1400 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel.0682070045

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.