Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje te Lagjia 18, Korçë

Zonë e qetë!

2+1

100m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Korçë, Lagjia 18, pranë terminalit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në: 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe 1 depo. Ka në përbërje të tij 4 ballkone dhe tarracën me një sipërfaqe relativisht të madhe. Ndodhet në katin e katërt banim në një pallat ndërtim i ri me punime shumë cilësore. Apartamenti është i pajisur me kondicioner, kaldajë dhe oxhak. Shitet i mobiluar me mobilje dhe paisje elektroshtëpiake shumë cilësore. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë të rehatshme.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.