>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje te Mali i Robit

Një zonë mjaft e dëshiruar kryesisht për pushime, gjatë sezonit veror !

2+1

70m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Mali i Robit, Kavajë. Ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe prej 70 m2.
Ndodhet në katin e 4 fizik, pallati nuk ka ashensor por është shumë i rregullt dhe i mirëmbajtur.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.