>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje te Rruga e Kolonjës, Korçë

2+1

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek, Rruga e Kolonjës, Korçë.

Me tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 125 m2 ndodhet në katin e 4 të një pallati pa ashensor. Është i organizuar në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet, 1 korridor të madh dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në nje lagje mjaft të qetë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.