>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament ne shitje te Rruga e Portit, Durres

3+1

141m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament ne shitje te Rruga e Portit, Qender, Durres.
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 141 m2, me tipologji 3+1+2 tualete por qe eshte i ndare në dy apartamente 1+1. Ndodhet ne katin e gjashtë (6) me pamje pjeserisht nga deti.
Super lokacioni e ben te pershtatshem jo vetem per banim por dhe per investim, mundesi leshimi me qera.
Shiten 155’000 Euro te dy apartamentet.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.