>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Mozaiku i Tiranës

2+1

103m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Mozaiku i Tiranës, Tiranë.
Shitet apartament me sipërfaqe 103m2 dhe me tipologji 2+1+2 ballkone, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë një tualet dhe dy ballkone, ndodhet në një godine të pajisur me ashensor. Të gjitha hapësirat e këtij apartamenti janë të organizuara në një planimetri të rregullt dhe mjaft funksionale. Apartamenti jepet i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.