>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Ambasada Greke, Tiranë

2+1

89.42m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Ambasada Greke, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 89.42m2 ku 78.66m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 4.5m2 është sipërfaqja e verandës dhe 6.26m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim të një pallati të mirë administruar me ashensor. Zona në të cilën ndodhet pallati i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është 1450 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.