>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Ambassador 1, Tiranë

2+1

128m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament pranë Liceut Artistik tek  Ambasador 1, Tiranë. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 128 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ka arredim bashkëkohor. Disponon ngrohje me kondicioner dhe kaldajë në çdo dhomë. Ndodhet në katin e pestë banim, pallat me ashensor. Ka orientim Jug-Lindje. Ndodhet në një nga zonat e preferuara të qytetit.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.