>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Amerikan 3, Tiranë

2+1

104m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Amerikan 3, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 104.27m2, ku 90.04m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 14.23m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 10 të një godine të re me ashensor. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është 900 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.