>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Brryli

2+1

110m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Në Zonën e Brrylit, Përballë shkollës Niket Dardani, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 1 post parkimi 20 m2 i përfshirë në cmim. Sipërfaqe e apartamentit 90 m2+20m garazhdi. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banim të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti ka planimetri të rregullt me hapësira të bollshme dhe është i organizuar si më poshtë: korridori që bën shpërndarjen në ambjentet e tjera të apartamentit, ambienti ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Punimet në apartament janë cilësore, me mobilim bashkëkohor dhe mjaft i përshtatshëm. Zona në të cilën ndodhet ka te gjitha fasilitetet për një jetesë komode duke patur pranë disa institucione, banka, linje urbane, si dhe akses në rrugë kryesore Porcelan, Unazë, Brryl.
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.